ГАРАНТІЇ ВІД KOMANDOR S.A.


Гардеробні, бібліотеки і передпокої, шафи-купе, стелажі і столики - практичні інтегровані предмети обстановки - стали прикметою нашого часу.

Серед багаточисельних переваг вбудованих меблів найважливішою є оптимальне використання площі. Громіздкі традиційні корпусні меблі займають від 40 до 60% площі міської квартири. А вбудована шафа, виготовлена з урахуванням певного місця, змусить працювати будь-яку "мертву зону" житла, вивільняючи дорогоцінні метри. Корисний об'єм шафи-купе в 2,5 рази перевищує об'єм звичайної шафи за рахунок використання всього простору від підлоги до стелі. Шафа-купе прекрасно вписується в інтер'єр передпокою, спальні, дитячої, мансарди, бібліотеки і навіть кухні, а розсувні дзеркальні двері візуально розширюють приміщення. За допомогою шаф-купе можна навіть здійснити невелике перепланування квартири, якщо використовувати їх і як перегородку.

Сьогоднішній меблевий ринок пропонує безліч варіантів для створення власного неповторного інтер'єру і одночасно приховує багато небезпечних моментів для недосвідченого покупця, неспроможного відразу відрізнити дешеву підробку від відомої марки. Помилка ж тут може коштувати дорого. Це і незручності при використанні меблів, і їх швидке зношування, і навіть шкідливий вплив на здоров'я.

Визнані лідери на ринку - фірми, що мають відомі торгівельні марки. Вони використовують лише якісні матеріали, працюють на дорогому західному устаткуванні та цінують власну репутацію, на формування якої затрачено значні кошти. Купуючи меблі у таких грандів, клієнт отримає собі не лише якість і стиль, але і імідж, доля якого в ціні товару складає 25-30%.

Фірми, що не встигли розкрутитися і сформувати широку роздрібну мережу, не поступаються лідерам за якістю продукції і рівнем обслуговування, працюють у наступній за ціною категорії. На ринку є дуже багато пропозицій від так званих "гаражних" фірм. Тут про якість вже не йдеться. Для виготовлення продукції належної якості у таких фірм просто немає необхідного дорогого устаткування. Усі операції виконуються "на око" і за "обхідними" технологіями. Відрізнити такі фірми можна за наявністю накладних (інколи врізних) кантів для облицювання краю матеріалу. Такі фірми беруть виключно ціною, і, укладаючи з ними контракт, Ви граєте в рулетку: можливо пощастить, а може, й ні.

Для замовників найнебезпечніше мати справу з виробниками, які взагалі не мають постійної виробничої бази і працюють в домашніх умовах (як правило це одна-дві бригади монтажників). Таким бригадам марно пред'являти які-небудь претензії, у кращому випадку - вони ще можуть вибачитися. Проте, розгубившись від великої кількості пропозицій, можна "натрапити" і на таку фірму.

Багато виробників дають на розсувну систему Komandor безстрокову гарантію, оскільки запас її міцності досить значний. При цьому двері системи Komandor можна легко відкотити мізинцем. Komandor пропонує різні види обрамлення, які відрізняються за формою, розмірами, рельєфом і, зрозуміло за ціною, але всі вони однаково якісні і надійні. Принципова відмінність алюмінієвої системи Komandor - використання гальванізації металу для виготовлення анодованих профілів та декоративної плівки підвищеної міцності для деревоподібного обрамлення. В сталевій системі профіля обробляються в два етапи - нанесення антикорозійної фарби та декоративної. У Komandorі величезний вибір фурнітури і аксесуарів. Ця система конструювання дозволяє застосовувати як розсувні, так і відкривні двері, заповнювати внутрішній простір шаф-купе найрізноманітнішою "начинкою", відповідаючи на будь-які побажання замовника.

Щоб не стати жертвою підробок, слід звертати увагу на такі моменти:

  1. Покриття рамок обрамлення має бути гладким, без помітної хвилястості і структури.
  2. Пересування дверей здійснюється плавно і безшумно. Двері повинні пересуватися від легкого натиску руки (якщо хтось стверджує, що вони потім рухатимуться краще - Вас обманюють, може бути лише гірше).
  3. Наявність у компанії, в якій Ви плануєте замовити виріб, постійного офісу, куди Ви можете прийти і поглянути на продукцію, яку вона виготовляє, а також на відповідні документи, що засвідчують якість матеріалів та авторизацію представника фірми.
  4. Мінімальний термін гарантії вiд Komandor S.A. на розсувну систему повинен складати 5 років і бути засвідченим документально (не беріть до уваги інформацію від фірми, що "ніхто не подавав на нас жодних рекламацій". Фірма, що дбає про власну репутацію, не боїться давати письмову гарантію на свій продукт).

Продукція цієї компанії абсолютно безпечна. Дзеркала та скло GLAVERBEL, що використовуються для виготовлення дверей, мають захисну плівку, яка запобігає розсипанню дзеркала на дрібні шматки у разі пошкодження.

Високоякісна плита ДСП концерну KRONOPOL відповідає рівню емісії Е1, тобто виділяє вільний формальдегід не більше, ніж масив деревини. (До речі, норми емісії - Е1, Е2 і ін. - за європейськими і українськими стандартами різні, у результаті, навіть при одному і тому ж маркувані, різниця між кількістю формальдегіду, що виділяється українською і імпортною плитою складає від 35% до 200%).

Меблі, створені майстром своєї справи, надійні і прослужать довго. Отже, замовляйте якісні меблі у надійного виробника.


Директор з продажів на Східну Європу KOMANDOR S.A.

Іренеуш Гембаровський