СИСТЕМИ  :  АКСЕСУАРИ


Компанія Komandor має дуже широкий вибір аксесуарів для кращої організації внутрішнього простору. Меблева фурнітура для шаф-купе KOMANDOR виготовлена з алюмінію і хромованої сталі, що забезпечує якість виробу і довговічність у використанні.

Компанія КOMANDOR пропонує вашій увазі широкий вибір внутрішнього наповнення шафи, а саме:

- Висувна вішалка для краваток і ременів, яка дозволяє зручно, впорядковано зберігати краватки і ремені. Мінімальна ширина ніші - 200 мм. Ширина ніші - 500 мм.

- Висувна поперечна вішалка для одягу. У випадку, коли немає можливості встановити поздовжню вішалку (глибина шафи-купе менше 58 см) можна встановити поперечну вішалку. Висота вішалки - 150 мм, глибина ніші - 500 мм або висота вішалки -140 мм, глибина ніші - 400 мм.

- Висувна сітка для білизни. Сітчаста конструкція корзини дозволяє бачити, що знаходиться всередині, без додаткового висунення та дозволяє повітрю циркулювати, і одяг, який там перебувати довший час залишається свіжим. Висота корзини - 140 мм. Ширина внутрішньої частини - 400 мм, 500 мм, 600 мм. Глибина внутрішньої частини - 500 мм.

- Висувна вішалка для брюк. Робоча частина має протиковзкі гумові смуги, завдяки чому одяг не з'їжджає. Висота вішалки - 125 мм. Ширина внутрішньої частини - 600 мм. Глибина внутрішньої частини - 500 мм.

- Висувна сітка для взуття. Як і інші аксесуари має можливість повного висунення, що дає більш легкий доступ до кожної пари взуття. Висота полки - 190 мм. Ширина внутрішньої частини - 600 мм. Глибина внутрішньої частини - 500 мм.

- Корзина для білизни. Мішок успішно може бути використаний як для зберігання брудної білизни, так і для одягу, що очікує прасування. Тканина мішка дозволяє повітрю вільно циркулювати. Додатковою функцією є можливість зняття мішка. Висота кошика (разом з мішком) - 510 мм. Ширина внутрішньої частини - 500 мм. Глибина внутрішньої частини - 500 мм.

- Стояк для взуття. Закладаючи взуття на стояк, ми уникаємо деформування взуття, і навіть після довгого зберігання взуття зберігає свій первинний вигляд. Висота стояка (разом з утримувачами) - 350 мм. Ширина внутрішньої частини - 600 мм. Глибина внутрішньої частини - 500 мм.

- Штанга для одягу

- Висувна поперечна вішалка для одягу

- Вішалка для пилососа

- Вішалка для праски

- Пантограф

- Фурнітура для висувних полиць

- Фурнітура для висувних ящиків

- Дротяні висувні корзини для білизни

- Вішалка для краваток і ременів


Також, у пропозиції компанії KOMANDOR є різного виду ручки для шухляд: подвійна, одинарна, вбудована, кутова.

Система аксесуарів дуже легка в монтажі. Пересувні механізми засновані на шарикових направляючих з так званим "soft closing" - легким закриттям, що гарантує легку, плавну й тиху їзду. Завдяки продуманій конструкції і дизайну, в цілому, презентується дуже привабливо.

Системи внутрішнього наповнення дуже сильно впливають на функціональність і естетичний вид забудови.

Широкий асортимент дозволяє створювати різні варіанти наповнення шафи-купе.

Колекція створена в єдиному стилі, що дозволить Вам створити гармонію у внутрішньому наповненні шафи-купе і гардеробної кімнати.


 ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮСТАЛЕВА СИСТЕМА   /   АЛЮМІНІЄВАЯ СИСТЕМА  /   КОЛОННА СИСТЕМА   /   АКСЕСУАРИ