СИСТЕМИ  :  АЛЮМІНІЄВАЯ СИСТЕМА


Алюмінієва система Agat

Система була розроблена з метою створення у покупців відчуття комфорту, затишку, досконалості. Agat спроектований у класичному стилі, який поєднує в собі простоту і прекрасну гармонію з сучасним дизайном. Характерна форма профілю з хвилястими вигинами робить його зручним при пересуванні. Проектувальники і дизайнери Komandor розробили профіль округлої форми з ніжними вигинами з обох сторін, що дозволяє використовувати його для виготовлення міжкімнатних перегородок, розсування яких однаково зручне з того чи іншого боку. У результаті шафа або гардероб має легкий і м'який зовнішній вигляд, без втрати гармонії і прекрасних пропорцій.

Можливі кольори профілю AGAT: Анодований (AN), Шампанский Анодований (AS), Золотий (ZB), Золотой Анодований (AZ), Білий (BI), Чорний (CZ), Бук (BU), Яблуня (JL), Клен (KL), Махагонь (MR), Горіх (OR), Венге (WE), Горіх Табак (OT).


Алюмінієва система Lazuryt

Система Komandor Lazuryt була розроблена з метою створення враження досконалості і плавності. Характерний вигляд профілю створює гармонійне поєднення гладких поверхонь і контурів. Кожна деталь була продумана до дрібниць, щоб виразити красу і смак. Фасади, зібрані в цій системі, мають акуратні заокруглення на краях. Усе це додає інтер'єру відчуття плавності та м'якості.

Профілі виготовлені із сплаву алюмінію, а зверху анодовані в кольорах: Анодований (AN), Шампанський Анодований (AS), Золотий Анодований (AZ).

Крім цього профіля обклеюють в кольорах: Бук (BU), Яблуня (JL), Горіх (OR), Горіх тютюн (OT), Венге (WE), Махагонь (MR), Клен (KL).


Алюмінієва система Topaz

Система Topaz призначена для невеликих виробів. Ця система прекрасно підходить для підвісних та інших тумб у ваннах, кухнях, вітальнях. Завдяки інноваційній конструкції, Topaz може бути використана для виробництва відкривних і ковзаючих дверей в одному стилі. Профіль Topaz дає свободу в дизайні при проектуванні кухонь, віталень, кабінетів.

Пересувні механізми

В алюмінієвих системах Komandor Agat, Lazuryt, Topaz ролики приховані, і тому шафи-купе і гардеробні мають естетичний вигляд. Рейки і профілі виготовлені зі спеціального сплаву алюмінію високої якості, який виготовляється в Швеції. Вони покриті гальванізованою оболонкою, що додає профілям неповторного ''оксамитового еффекту''.

Завдяки досконалому сплаву, алюмінієві профілі дуже гнучкі і міцні. При деформації профілів відсутній ризик утворення тріщин. Особливістю системи Komandor Agat є спеціальні пази для двох буферних стрічок, що дає змогу кріпити їх з двох сторін ? це перешкоджає скупченню пороху. Більше того, спеціальні пази сприяють довшому терміну служби буферних стрічок, оскільки вони з часом не відклеюються.СТАЛЕВА СИСТЕМА   /   АЛЮМІНІЄВАЯ СИСТЕМА  /   КОЛОННА СИСТЕМА   /   АКСЕСУАРИ