СИСТЕМИ  :  СТАЛЕВА СИСТЕМА


Завдяки своїй невисокій вартості, сталеві системи Standart, Lux, Magnetyt можуть бути запропоновані на низькому за ціною сегменті ринку. Системи мають змогу придбати люди з невисоким достатком. Незважаючи на невисоку вартість, сталеві системи мають суттєву конкурентну перевагу, оскільки виготовляються з металу найвищої якості. Сталь, яку ми використовуємо для виробництва профілів, виготовляється в Канаді. Вона захищена від корозії шаром цинку, гальванізується, а потім покривається шарами лаків, які надають виготовленим профілям естетичного і неповторного вигляду.

Технологія наших пересувних механізмів запатентована, що унеможливлює виробництво підробок такої ж високої якості. Пересувні механізми постійно тестуються (здійснено 100 000 пересувань, а це 50 років досконалої єксплуатації дверей). Споживачеві Komandor не потрібно замислюватися про безпеку і довговічність шаф-купе і гардеробів.

Також, пересувний механізм має великий діапазон регулювання висоти, що дає змогу нівелювати нерівності підлоги. Нам всім відомо, які підлоги у нас удома, це дозволяє встановити гардероб Komandor в будь-якому приміщенні і гарантує його безвідмовне використання на довгі роки. Більш того, дерев'яні котеджі мають недолік: вони рухливі ? і з часом підлога деформується. Використання Komandor в цьому випадку допомогає уникнути проблеми. Двері шафи-купе Komandor не скрипітимуть і не застрягатимуть. Верхній ролик виготовлений зі зносостійкої пластмаси. Шина з м'якого пластика робить механізм абсолютно безшумним. Зносостійкість елементів підсилена спеціальним волокном. Все це робить їх також супервитривалими, Ви зможете використовувати в шафах навіть дуже важкі наповнення. Ролик виготовлений з використанням шарикопідшипника, що сам змащується. Підшипник закритий і має спеціальне мастило, кількість якого розрахована на весь період використання. Механізми не допускають проникнення пороху усередину. Основна відмінність верхнього пересувного механізму сталевих систем Komandor - це три ролики, які сприяють безшумному і плавному ковзанню.

Сталева система Lux - це поєднання сучасного дизайну, якості та зручності. Це дуже проста і популярна серед клієнтів система, яка доступна вже протягом багатьох років. Можливості сталевої системи Lux трохи ширші, ніж сталевої системи Standart.

Профіль Lux виготовляються з високоякісної сталевої стрічки. Стандартна довжина профілю 2750 мм, ширина 30 мм.

Є можливість поєднання різних типів наповнення в одній дверцяті, плити товщиною 10 мм і дзеркала товщиною 4мм за допомогою з'єднуючого профілю.

Також можна імітувати поділ дверцят за допомогою декоративної планки для сталевих систем, яка доступна в 13 кольорах, яка дає можливість дозволить зробити шафу більш стильною, не обтяжуючи двері.

У верхній рейці можна встановити дотяжки, які пригальмовують двері і легко дотягують її до бічної стінки шафи.

Двері пересуваються легко, завдяки коліщаткам, вставленим на підшипниках роликів і вставленим в систему "anti-jumping", яка захищає двері перед випаданням з нижньою рейки. Кожен роликовий пересувний механізм має регулятор висоти, щоб приховати кривизни стін підлоги і стелі.

Двері в системі Lux мають відкриття ролики, які видно із середини шафи.

Є можливість закріплення буферної стрічки, для захисту від коливань і запобігання проникненню пилу всередину шафи і замка Lux, для зберігання цінних речей чи документації.

Профілі доступні в кольорах: Золотий (ZB), Матове золото (MZ), Матове срібло (MS), Темно-коричневий (BC), Чорний (CZ), Білий (BI), Клен (KL), Світлий дуб (DN), Бук (BU), Вільха (OL), Вишня (WI), Горіх (OR), Махагонь (MR).СТАЛЕВА СИСТЕМА   /   АЛЮМІНІЄВАЯ СИСТЕМА  /   КОЛОННА СИСТЕМА   /   АКСЕСУАРИ