СИСТЕМИ


Система - це верхня і нижня рейки, вертикальні і горизонтальні профілі, верхні і нижні пересувні механізми. Завдяки технологічним особливостям кожного з елементів системи Komandor, Ви маєте високоякісний продукт з сучасним дизайном і доступною ціною.

Якість

Легендарну якість Komandor підтверджує надання нам міжнародного сертифікату якості ISO 9001:2000. Ми використовуємо лише високотехнологічні, сертифіковані і безпечні матеріали, які постійно тестуються.

Комфорт

Завдяки тому, що користувач сам визначає внутрішню забудову, тобто розташування, кількість, розмір полиць і різну фурнітуру, шафа стає найбільш зручною і відповідає Вашим індивідуальним потребам. Максимальне використання висоти приміщення дозволяє розмістити в ньому набагато більше речей, ніж у звичайній шафі. Пересувні двері дають можливість раціонально використовувати простір у вузьких коридорах, а отже візуально розширити його. Різноманітна внутрішня фурнітура створить зручність у користуванні багатьма побутовими речами.

Дизайн

Шафа-купе не лише функціональна річ, але і елемент інтер'єру. Тому дуже важливо створити єдиний стиль у квартирі, дачі або в офісі. Завдяки тому, що Ви берете участь у створенні дизайну Вашої шафи-купе, вона обов'язково гармонічно зіллється із загальним інтер'єром житлового приміщення і відповідатиме Вашому внутрішньому світу. Розпаліть у собі іскру індивідуальності. Спробуйте створити нове і незрівнянне.

Безпека

Двері шафи-купе Komandor складаються із запатентованих пересувних механізмів, виготовлених відповідно до останніх досягнень науки і техніки. Це дозволяє пересувати двері безшумно і легко. Ви можете не хвилюватися за те, що двері зісковзнуть з нижніх направляючих, оскільки пересувні механізми Komandor мають спеціальну побудову, яка забезпечує утримання ролика дверей у відповідному пазу системи. Використання дзеркал, як наповнення дверей шафи-купе, вимагає особливої відповідальності. З цією метою використовується спеціальна плівка, яка наклеюється зі зворотнього боку дзеркала, що збільшує його міцність і безпеку. Навіть у випадку розколу, уламки не потраплять на підлогу і не трамвмують Вас. Можете не переживати за бешкетливих дітей, якщо у Вас встановлена шафа-купе системи Komandor.


СТАЛЕВА СИСТЕМА
  /   АЛЮМІНІЄВАЯ СИСТЕМА  /   КОЛОННА СИСТЕМА   /   АКСЕСУАРИ