ШАФИ КУПЕ «KOMANDOR»


Компанія «Komandor» - один з найбільших виробників шаф-купе за індивідуальними проектами. Ми пропонуємо шафи-купе для спалень, передпокоїв, віталень, дитячих, домашніх кабінетів, офісів, та обладнання для гардеробних кімнат. У даний час ми єдина компанія на ринку, яка використовує найбільший вибір кольорових рішень та матеріалів європейських виробників для виготовлення шаф-купе. Це дозволяє нам з упевненістю говорити про те, що Ви можете замовити у нас меблі, які повністю будуть відповідати Вашим потребам і органічно вливатися у Ваш інтер'єр. Шафа-купе, виготовлена на замовлення, завжди оригінальна, зручна та функціональна, додає інтер'єру Вашого помешкання затишку та неповторності. Вона і за якістю, і за матеріалами нічим не буде поступатися шафам, виготовлених у Європі та в інших розвинених країнах світу.

Вбудовані меблі доцільні тим, що ви можете раціонально використати відведений для них простір. Вони стануть вишуканою прикрасою Вашого будинку або офісу. Система розсувних дверей може служити перегородкою, вдало відокремлюючи функціональні зони Вашого приміщення і мати цікавий декоративний характер.

Не варто думати, що шафи-купе - задоволення лише для заможних людей. Людина із скромним достатком також може дозволити собі вбудовані меблі, адже існують шафи економкласу із використанням сталевої системи «Komandor» на фасад і недорогої практичної забудови, при цьому якість і зручність користування на рівні світових стандартів.

Для людей вищого фінансового рівня відкриваються можливості замовлення шифи-купе з дійсно неповторним дизайном і використанням найсучасніших ексклюзивних матеріалів.

У своєму помешканні ми проводимо третю частину життя, тому домашня атмосфера повинна дарувати затишок і комфорт, а меблі відіграють при цьому провідну роль. У шафу-купе можна вмістити набагато більше речей, ніж у звичайну, вона оптимізує простір і стане родзинкою Вашого інтер'єру.