ПЕРЕВАГИ


Висока якість

Принципова відмінність систем Komandor - їхня висока якість. Сталь, що використовується для виробництва профілів і роликів, виготовляється в Канаді. Профілі зі сталі, захищені від корозії шаром цинку, гальванізовані і покриті п'ятьма шарами лаку. Це дозволяє продовжити термін безвідмовного застосування виробу і надати естетичного вигляду. Технологія виробництва пересувних механізмів Komandor запатентована, що дозволяє уникнути аналогових підробок. Пересувний механізм має великий діапазон регулювання висоти, що дозволяє нівелювати нерівності підлоги. Ролик виготовлений з використанням шарикопідшипника, що самозмащується (мастила вистачить на весь термін єксплуатації). Верхній ролик виготовлений із зносостійкої пластмаси, а шина з м'якого пластику. Основна відмінність верхнього пересувного механізму - це 3 ролики, які сприяють плавному і безшумному ковзанню. Алюміній для виробництва профілів, виготовляється в Швеції. Гальванізовані алюмінієві профілі мають "оксамитовий" вигляд, завдяки цьому шафа стає неповторною і естетичною. Алюмінієві профілі мають спеціальні пази для буферної стрічки на торцях, що сприяє довшому терміну придатності стрічок.

Головна відмінність пересувних механізмів для алюмінієвих систем - це більш надійний ролик, який має міцну конструкцію і спеціальну фіксацію, що перешкоджає зісковзуванню з направляючих. Різниця між роликами для алюмінієвих та сталевих систем полягає у тому, що в алюмінієвій системі ролик захований у нижній профіль. Через це його не видно при використанні прозорого наповнення (скло) або у випадках, коли такі двері є міжкімнатною перегородкою.

Основне підтвердження легендарної якості Komandor - це присвоення нам міжнародного стандарту сертифікації управління якістю ISO 9001: 2000 - найпрестижнішого сертифікату у цій сфері діяльності.


Широкий асортимент

Komandor пропонує три сталеві, п'ять алюмінієвих і дві гардеробні системи. Такий асортимент дозволяє створити ідеальний варіант практично для кожної людини. У розпорядженні замовника 11 кольорів сталевих профілів. Це урізноманітнює процес розробки шафи-купе, не зважаючи на невисоку вартість.

Гордістю Komandor є сталева система Magnetyt, у якій поєднуються економічність сталевих систем і зовнішній вигляд алюмінієвих. Неповторна форма профілю і захований ролик роблять систему Magnetyt "золотою" серединою для клієнта, єднаючи в собі естетичність, функціональність і доступність. Великий вибір і серед алюмінієвих систем. Шафи-купе найкраще компонуються найновійшими системами Agat, Lazuryt. Система Agat ідеально підходить для виготовлення міжкімнатних розсувних дверей, оскільки профіль двосторонній - має естетичний вигляд з обох боків. У цілому, це дев'ять кольорів. Система Topaz спеціально розроблена для дверей як відкривних, так і розсувних.

Також в пропозиції Komandor дві гардеробні системи: сталева трубкова і алюмінієва колонна. Трубкова є функціональною і доступною, тому більше пасує для закритих гардеробних кімнат. Колонна система має грандіозний сучасний вигляд. Її обирають ті клієнти, які мають на меті зробити оригінальну стінку або відкриту гардеробну, не ховаючи своїх речей. Також у Вашому розпорядженні різна фурнітура для внутрішньої забудови шафи і гардероба: кошики, пантографи, висувні вішаки, полиці сіткові, різні тримачі. Завдяки такому асортименту Ви маєте широкий діапазон дизайнерських можливостей і можете запропонувати послуги під однією маркою Komandor більшій кількості споживачів.