ПРО ФІРМУ «ШТОРМ»


Історія групи компаній «Шторм» бере свій початок у далекому 1996 році. Все починалося з відкриття фотомагазину в місті Ужгород. Усього за кілька років під брендом «AGFA» було відкрито кілька магазинів у місті і почалося створення мережі приймальних пунктів, яка згодом охопила всю область.

Наступною віхою в історії групи, стало відкриття в 2002 році першого в області цифрового фотоцентра «AGFA digital» на вулиці Корзо в обласному центрі. Саме він став прабатьком всіх цифрових фотоцентрів Закарпатської області, а також зразком високої якості виконаних робіт та передових тенденцій і технологій в організації фотобізнесу. Згодом було відкрито ще ряд цифрових фотоцентрів, як в Ужгороді, так і в Мукачеві.

У 2005 -му було прийнято рішення про розширення бізнесу і, як наслідок, були освоєні такі напрями як виробництво меблів на замовлення (шафи-купе, кухні, дитячі, передпокої, меблі для готелів, аптек та банківських установ), виробництво металопластикових віконних і дверних конструкцій, виробництво вітражів, опалення, кондиціонування і вентиляція. Так була створена група компаній «Шторм».

Наші виробництва знаходяться в місті Ужгороді, що дозволяє прискорити час виконання замовлень і гарантувати якісне обслуговування після монтажів.

Але на цьому історія не закінчується. Ми завжди готові розширити наші горизонти.


Ми дорожимо своєю репутацією!